Design a site like this with WordPress.com
Začít

Recenze | 2. díl – polská kosmetika HEAN

Ahojte, čauky!

Mám pro vás dneska článek o 3 produktech polské značky HEAN, respektive jejich recenzi, spoustu fotek a poznatků, tak se na to rovnou vrhneme, protože toho před sebou máme poměrně dost. ♥

HEAN sypký pudr High Definition Bamboo Fixer Powder číslo 501

IMG_E7082

Sypké fixační pudry jsou super jak na tzv. baking, kdy se nanese větší množství pudru houbičkou pod oči, pod vytvořené konturování, na čelo, prostě všude tam, kde chcete makeup rozjasnit a zajistit, aby se celý den ani nehnul. Druhá možnost je, a tak pudr používám já, je naťupkat ho štětcem pod oči na čerstvě nanesený korektor, kterému tak zabráníte ve slévání se do vrásek.

Konkrétně tento pudřík v odstínu 501 ale nedoporučuji lidem, kteří nejsou úplně bledí. Já jsem bledule, takže mi pod oči sedí dobře, pokud by si ho ale někdo tmavší dal pod oči, okamžitě by zjistil, že je téměř bílý. Samozřejmě je ale v nabídce i tmavší a i transparentní.

IMG_E7083

Osobně i já, bledule, když tento nejsvětlejší pudr použiju na celý obličej, jsem pak jak smrt, takže doporučuji buď jen pod oči a to ještě, pokud jste hodně světlé pleti, a nebo na baking pro projasnění makeupu. 🙂

Svou práci pro mě pudr plní naprosto perfektně, jak už jsem psala výše, korektor se neslévá, makeup drží celý den a pokud se přestříknete fixačním sprejem, vypadá na pleti velmi přirozeně a opticky vyhlazuje pleť, zdá se méně texturovaná a bez pórů.

IMG_E7084

Cena: 135 korun na stránkách kosmetika-nehty.cz, konkrétně tady.

Tekuté stíny HEAN Metallic Eyeshadow Foil Finish

IMG_E7079

Tyhle stíny dělají přesně co, co slibují. Na oku jsou metalické, krásně se lesknou a odrážejí světlo. Mimo to jsou naprosto fantasticky pigmentované.

Maličko déle schnou, když se aplikují přímo aplikátorem, který je v balení, při rozblendění prstem nebo štětcem jsou ale suché téměř hned, takže no problem. 🙂

IMG_E7080

Určitě bych stíny doporučila spíše na mladší oční víčka, na pevnější kůži. Na povolenou kůži a starší víčka to nebude, jak dělají stíny až fóliový finish, zvýrazňují každý záhyb víčka, každou nedokonalost, takže na povolenější kůži by to asi nevypadalo úplně nejlépe.

IMG_E7081

Tyto stíny jsou naprosto skvěle multifunkční. Dají se dát na víčko prstem, vytvořit například halo efekt, jako jsem to udělala já tady v tomto líčení:

RHKT0472

Pokud halo není váš šálek kávy, nechá se s nimi udělat i cutcrease, jako například tady:

IGUK8918

A pokud ani cutcrease není váš favorit a máte raději klasiku, kterou se nebojíte ozvláštnit, pak určitě můžete zkusit klasickou linku s ocáskem:

HCCO1312

Cena: 119 korun na kosmetika-nehty.cz, přímo tady.

Paletka očních stínů HEAN My Favourite Palette číslo 705 – Fashion Week

paletka2.jpg

U této paletky nebudu absolutně vůbec šetřit superlativy, je totiž úžasná po všech směrech. Je nádherně pigmentovaná, máslová, není to žádná suchá a křídová levná paletka. Takhle, levná je, ale i přesto velmi kvalitní. Matné stíny z paletky jsou jednoznačně nejlepší, co doma mám a co jsem kdy zkusila. Ten jeden třpytivý taky není špatný, ale je to taková klasika, prostě třpytivý stín, co neurazí. Dohromady ale tvoří naprosto neskutečnou kombinaci a paletka je super i na cestování, je v ní všechno, co pro základní líčení potřebujete, přechodová barva, béžová pod obočí nebo do vnitřního koutku, středně tmavá pro prohloubení líčení do ohybu víčka, třpytivá na víčko a nejtmavší na vnějšího koutku a na spodní víčko. Prostě všecko. A navíc se stíny dohromady naprosto perfektně blendí, i když chcete spojit tu nejsvětlejší s nejtmavší, jde to a jde to velmi snadno a krásně. Prostě snová paletka.

paletka1

Jak už jsem psala, paletka mě především uchvátila svou pigmentací, i když přiznávám, že bych si jí v obchodě asi nevšimla, nejsou to barvy, po kterých normálně koukám, ale teď, když ji mám doma, ji už z ruky nedám a rozhodně si k ní chci pořídit i ty další dvě, co má kosmetika-nehty.cz v nabídce.

paletka swatch

Já vám ukážu jedno líčení, ale i všechna výše jsou právě s touto paletkou v kombinaci s tím tekutým stínem. 🙂

OETT1674

A tady je ještě video se swatchi stínů z paletky, je to fakt až neuvěřitelný, jak kvalitní stíny se dají za těch pár korun vyrobit. 🙂

Cena: 129 korun na kosmetika-nehty.cz, koupíte přímo tady.


Tak co, zaujalo vás něco? Já osobně bych určitě doporučila kouknout minimálně na tu paletku, ta si zaslouží pozornost a pevně věřím, že i přesto, že je to úplná novinka, se velmi rychle chytne a ta pozornost se jí dostane.

Moc děkuji kosmetika-nehty.cz za poskytnutí produktů na testování a zrecenzování.

Já se budu těšit u dalšího článku a vy se zatím mějte krásně!♥

@kate__cosmetics

Advertisement

4 komentáře: „Recenze | 2. díl – polská kosmetika HEAN

Add yours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: